מנהלים מבלים שעות ארוכות במשרד, הם עוברים מפגישה לפגישה ומבצעים עבודה משרדית המחייבת מהם ריכוז גבוה וקבלת החלטות רבות מדי יום. המנהל הוא דמות ייצוגית ומכובדת במשרד, לכן חשוב לבחור עבורו כיסא אורטופדי ויוקרתי בעיצוב מרשים המתאים למעמדו.

<<<לבחירה ממגוון כסאות המנהלים של מיליון כסאות>>>

כיסא מנהלים חייב להיות נוח ואיכותי, להתאים בדיוק לגופו של המנהל, לספק תמיכה מצוינת לגב ולצוואר ולשדר סמכותיות, עוצמה ויוקרה. לכן, למנהל בכיר לא בוחרים כיסא מחשב רגיל אלא רוכשים עבורו כיסא מפואר ויוקרתי המתאים לעיצוב המשרד ולטעם האישי של המנהל.

דגמים פופולריים של כסאות מנהלים יוקרתיים

באתר המכירות ובסניפים של הרשת המובילה מליון כסאות, תמצאו מגוון דגמים של כסאות מנהלים יוקרתיים, איכותיים ונוחים. הבחירה עשויה להיות מעט מבלבלת מאחר ויש מבחר עצום של דגמים, לכן כדאי להיעזר בתפריט הסינון כדי לקבל רשימה עדכנית של כסאות יוקרתיים למנהלים. מומלץ לסנן את התוצאות לפי סוג הכיסא, צבע הכיסא, חומרים (שלד), סוג הבד והמושב (עור, דמוי עור, בד, רשת וכו’), גודל ומחיר.

מגוון דגמים פופולריים של כסאות מנהלים יוקרתיים ואיכותיים:

• דגם אורגון – כיסא מנהלים יוקרתי עם ריפוד דמוי עור, שלד ניקל מבריק, ידיות קבועות ומרופדות, מנגנון סנכרוני לכוונון המושב והמשענת, מנגנון נדנוד ועיצוב ארגונומי עם תמיכה אורטופדית לגוף.
• דגם אוניקס – בדגם זה תמצאו כיסא מנהלים גבוה או נמוך, הכיסא היוקרתי מציע עיצוב מרהיב ומלוטש, ריפוד דמוי עור, בסיס וידיות מאלומיניום, מנגנון סנכרוני לשליטה בעוצמת הנדנוד, גלגלים עמידים ושקטים ומשענת המעניקה תמיכה מצוינת לגב.
• דגם טראמפ – כיסא מנהלים איכותי בעיצוב יוקרתי ומתוחכם, הכיסא מגיע עם משענת אורטופדית גבוהה, ידיות קבועות, שלד וידיות מפלסטיק דמוי עץ, ריפוד דמוי עור בגוון שחור, מנגנון מכני נוח לכוונון הכיסא וגלגלים יציבים לתנועה חלקה וחרישית.
• דגם פיתגורס – אחד הדגמים היוקרתיים ביותר למנהלים, הכיסא ארגונומי ומציע תמיכה אורטופדית מושלמת בגוף, עם משענת מבד רשת נושם במגוון צבעים לבחירה, מנגנון סנכרוני מתקדם, שלד אלומיניום, משענת ראש תמיכה בראש ובצוואר, ידיות מתכווננות ועיצוב יוקרתי ומלוטש.

סוגי ריפוד לכסאות מנהלים

כסאות מנהלים יוקרתיים נבדלים זה מזה בסוג ואיכות הבד. יש דגמים יוקרתיים של כסאות מנהלים עם ריפוד בד איכותי ועמיד בגוון לבחירה, ויש דגמים המגיעים עם ריפוד דמוי עור, ריפוד עור וריפוד מבד רשת נושם. חשוב להתייחס לסוג הבד והריפוד כאשר בוחרים כיסא מנהלים חדש ויוקרתי.

כדי לסייע לכם לבחור נכון את הכיסא כדאי לקרוא על היתרונות והחסרונות של כל ריפוד:

• ריפוד עור – ריפוד עור נחשב ליוקרתי ביותר בהשוואה לסוגי בדים אחרים, זהו ריפוד משובח ועמיד העשוי משכבת עור עבה וחיצונית של בקר, לאחר עיבוד מינימלי. היתרונות של ריפוד עור הם העמידות הגבוהה, המראה היוקרתי, המגע הנעים והרושם שהריפוד משאיר על אחרים. החסרונות העיקריים של ריפוד עור הם מחיר גבוה, רגישות לשמש ישירה, מגוון צבעים מצומצם יחסית והתחזוקה השוטפת.
• ריפוד דמוי עור – ריפוד סינתטי איכותי המיוצר מניילון ופולימרים מתקדמים, הבד עמיד בפני מים, קרינה ולכלוך, קל לנקות כתמים, אין צורך בתחזוקה מיוחדת והמחיר זול. החיסרון העיקרי של בד דמוי עור הוא שהבד לא נושם לכן המנהל עשוי להזיע בישיבה ממושכת.
• בד רשת – בד רשת מבטיח אוורור יעיל, הוא מונע הזעה גם בעת ישיבה ממושכת, הבד נושם וקל לנקות אותו. בדי רשת מתאימים מאוד לאקלים הישראלי, אך המראה שלהם עשוי ליצור רושם של כיסא מנהלים פחות יוקרתי.

נוחות והתאמה למערכת המנהלים במשרד

כאשר אתם בוחרים כסאות מנהלים יוקרתיים עליכם לבדוק האם הדגם שבחרתם מתאים למערכת המנהלים במשרד, כלומר האם הכיסא מתאים לשולחן העבודה, לעיצוב החדר, לכוננית ועוד.

כמו כן, יש להתאים את הכיסא לגופו של המנהל, לכן חשוב לקרוא מפרט טכני ולהתייחס למידות של הכיסא ובעיקר המושב והמשענת, לסוג הידיות ולאפשרות כוונון שלהן, למנגנון הנדנוד וכוונון המושב וגובה הכיסא, לעיצוב הכללי ועוד.

דילוג לתוכן