בחירת שולחן מחשב לבית או למשרד אינה דבר של מה בכך, יש מגוון דגמים ואפשרויות, שפע עיצובים והשולחנות מיוצרים מחומרים שונים, לכן יש להתייחס לגורמים רבים כדי לקבל החלטה נכונה ומשתלמת.

מאחר ולא כל יום מזמינים שולחן מחשב לבית או למשרד כדאי להתמקד בדגמים איכותיים ועמידים, ויש להתייחס לעיצוב, למידות השולחן, לאיכות ועמידות החומרים, לנוחות הניקיון והתחזוקה ולפרמטרים נוספים.

 

שולחן מחשב מעוצב

>>   לבחירת שולחנות מחשב מעוצבים <<<


מדוע כדאי לבחור שולחן מחשב ולא שולחן רגיל?

יש סוגים שנים ומגוונים של שולחנות לבית ולמשרד, החל משולחנות לפינת אוכל ולסלון, דרך שולחנות עבודה בשלל גדלים ועיצובים וכלה בשולחנות מחשב מעוצבים.

שולחן רגיל אינו מיועד לסביבת עבודה ממוחשבת, לכן העיצוב שלו סטנדרטי והוא עשוי להיות לא נוח כאשר עובדים מול המחשב במשך שעות ארוכות.

שולחן מחשב מתוכן מראש לסביבת עבודה ממוחשבת ומודרנית, הגובה של השולחן קבוע ומתאים לכסאות מחשב אורטופדיים ולכסאות מנהלים, והשולחן מיוצר מחומרי גלם חזקים ועמידים.

שולחנות מחשב מתאימים לסגנון העבודה במשרד המודרני, הם מיועדים גם לפינת עבודה ביתית, למשרד ביתי ולחדרי ילדים.

שולחן מחשב מעוצב עונה על צרכים פרקטיים ומהווה פריט ריהוט פונקציונלי, השולחן חייב להיות נוח ומותאם לגופו של העובד, המנהל או התלמיד, השולחן חייב להיות גדול דיו כדי להניח עליו בנוחות את המסך, ציוד משרדי, כלי כתיבה, עכבר, מקלדת, רמקולים ועוד.

כמו כן, שולחן מחשב חייב להיות אסתטי ולהשתלב היטב בקו העיצובי הקיים בחללי המשרד או הבית.

ראוי לציין כי יש מגוון עצום של שולחנות מחשב בעיצובים מרהיבים ומקוריים, אך מעבר לעיצוב יש לקרוא מפרט טכני, להשוות מחירים, לבדוק את נוחות הניקוי והתחזוקה ויש להתייחס לפונקציונליות של הרהיט.

ישנם דגמים של שולחנות מחשב מעוצבים המגיעים עם שלוחה ו/או כוננית (למשל מערכת מנהלים למשרד הכוללת שולחן יוקרתי ושלוחה נוחה ופונקציונלית), ויש שולחנות פונקציונליים עם מדפי אחסון נוחים, מגש ייעודי למקלדת, מתקן כוסות וכדומה.

עיצובים פופולריים של שולחנות מחשב

כאשר מתכננים לרכוש שולחן מחשב חדש כדאי לעיין בקטלוג באתר כדי להתרשם מהדגמים השונים וממגוון העיצובים הקיימים.

באופן כללי, אפשר לחלק את שולחנות המחשב לפי סגנונות העיצוב הבאים:

  • שולחנות ועמדות עבודה מעץ מלא או סינטטי.
  • שולחנות מחשב לגיימרים מעץ או ממתכת, במגוון עיצובים מדהימים ומקוריים.
  • שולחנות מחשב עם פלטת זכוכית בעיצובים יוקרתיים וייחודיים.
  • שולחנות מחשב עם פלטת עץ ורגלי מתכת, במגוון עיצובים לבחירה.

איך מתאימים שולחן מחשב מעוצב לצרכי העבודה?

חשוב לבחור נכון שולחן מחשב לבית או למשרד, עדיף להתמקד בדגמים המעוצבים בגלל המראה הייחודי והאסתטיקה של הרהיט.

כדי לבחור שולחן מחשב מעוצב יש לאפיין את סגנון העבודה וצרכי העובדים והמנהלים בארגון.

את השולחן החדש אין לבחור תחת לחץ וללא סקר שוק והשוואות, השולחן צריך להתאים לסגנון העבודה ומאפייני המשרד, לכן אם מעצבים את המשרד בסגנון כפרי ויוקרתי עדיף לבחור שולחנות מעוצבים מעץ, ולמשרד מודרני אפשר לבחור שולחנות עם פלטת זכוכית ושולחנות מחשב מאלומיניום.

לכן, בעת בחירת השולחן יש להתייחס לאיכות וסוג החומרים, לגודל השולחן וגובה הפלטה מהרצפה, לפתרונות אחסון בשולחן, לעיצוב, לגוונים ולנוחות הניקוי.

איך לבחור כיסא המתאים לשולחן מחשב?

כאשר בוחרים שולחנות מחשב למשרד כדאי לבחור באותה הזדמנות גם כיסא איכותי בעיצוב אלגנטי ובהתאמה לעיצוב השולחן ומידותיו.

יש מגוון דגמים של כסאות מחשב, עבודה ומנהלים, כדאי לבחור כיסא עם משענת אורטופדית, מושב מתכוונן, מנגנון נדנוד, ידיות מרופדות ונוחות (קבועות או מתכווננות), בד נושם וגלגלים עמידים ושקטים.

הכיסא חייב להתאים לשולחן המחשב ולעיצוב הכללי במשרד, אך חשוב שהכיסא יתאים לגופו של העובד כדי לאפשר לו לשבת בנוחות ולמנוע תחלואה וכאבי גב.

 

דילוג לתוכן