כל מי שעובד משך שעות ארוכות וממושכות בישיבה מול המחשב, יודע עד כמה חשוב להקפיד על שימוש  בכיסא נוח ומתאים. כיסאות מנהלים הם בדרך כלל מתוכננים מהבחינה האורתופדית, לשמש את המנהל או המזכיר היושבים משך שעות ארוכות כל יום. בחירה נכונה בכיסא המתאים מבטיח לעסק הצלחה ותפוקה גבוהה הרבה יותר.

כיסאות מנהלים אלו לא סתם מושבים מכובדים לאנשים בכירים הנותנים שירות מתוך משרד יוקרתי יותר או פחות. לפני הכול ואחרי הכול נועדו כיסאות מנהלים לצורך מילוי הצורך הבסיס והפרקטי של מקום ישיבה נוח. אם זה עבור המנהל, אם זה עבור המזכיר או עבור כל מי שעובד במשרד. כאשר ישנו הדבר הבסיסי הזה – הכיסא הנוח והמתאים, הרי שהעבודה כולה תתבצע באופן הרבה יותר טוב. לא יתעורר צורך לצאת להפסקות תכופות מהעבודה בגלל אי הנוחות שבישיבה על הכיסא ולא תתעוררנה הבעיות שמתעוררות בדרך כלל בקרב מנהלים או מזכירות משרד כמו כאבי גב, שרירים תפוסים וכדומה.

מתאימים את הכיסא למנהל

כאשר אתם רוצים לחדש את כיסא המנהלים, או שאתם רוצים לצייד את המשרד לפני שמצאתם מזכירה, דעו שלא תמיד יהיה זה נכון לנהוג כך. כדי שהבחירה תהיה נכונה, אתם חייבים להתאים את הכיסא לאדם או למזכירה שעתידים להשתמש בכיסא. הכיסא הכי יקר והכי משוכלל, לא תמיד יהיה מוצלח אם הוא לא יתאים למידות של האדם שעתיד לשבת עליו.

חשוב שהכיסא יהיה בגובה המתאים, יהיה ברוחב המתאים, יהיה מהחומרים המתאימים ורק כך הכיסא יהיה כשיר להעניק למנהל, למזכירה או לכל מי שעובד במשרד, את מלוא התמיכה.

כיסא כזה ימנע כאבי גב אופייניים לאנשים היושבים שעות רבות מול המחשב. הוא ימנע את התופעה של שרירים תפוסים, כאבי מפרקים, דלקות בשורש כף היד ועוד שלל תופעות המופיעות אצל אנשים העובדים בעבודות מן התחום הזה ואין להם את התנאים המתאימים לכך.

היכן תקנו את הכיסא המתאים?

כיסאות מנהלים, שולחנות כתיבה, שולחן אירוח, שולחן אוכל ועוד, קונים ב”מיליון כסאות”

“מיליון כסאות” – כל הרהיטים לבית ולמשרד.