מחפשים כיסא מנהלים איכותי וארגונומי למשרד או לבית?

חברת מיליון כסאות מייבאת, מייצרת ומשווקת מגוון עצום של כסאות למשרד, כולל דגמים יוקרתיים בעיצוב מקורי של כסאות מנהלים המיועדים לסביבת עבודה ארגונומית.

כיסא מנהלים ארגונומי מבטיח תמיכה מלאה בגוף, ישיבה ממושכת נוחה ונעימה ללא כאבי גב וצוואר, התאמה מושלמת ותחזוקה מינימלית.

כדי לבחור נכון כסאות מנהלים חשוב לקרוא מפרט טכני ולקבל ייעוץ מקצועי מנציגי המכירות המנוסים בחברה.

בתמונה: כסא מנהלים – דגם לביא גבוה בתמונה: כסא מנהלים – דגם לביא גבוה

כסאות ארגונומיים למנהלים בכל הדרגים

מנהלים בארגונים השונים מבלים שעות ארוכות במשרד, הם נושאים באחריות רבה ועליהם לתפקד היטב במצבי לחץ ולקבל החלטות רבות מידי יום.

לכן, חשוב לדאוג לסביבת עבודה נוחה ובריאה למנהלים בארגון, וכדי לשמור על בריאות המנהל ולהבטיח את תפקודיו מומלץ לבחור כיסא מנהלים ארגונומי המספק תמיכה אורטופדית מושלמת ומותאמת אישית לגופו של המנהל.

בקולקציית כסאות מנהלים למשרד ניתן למצוא מגוון דגמים איכותיים בעיצובים מרהיבים ובגימור יוקרתי.

כיסא מנהלים ארגונומי מיועד למנהלים בכירים וזוטרים ולכל העובדים במשרד, יש דגמים המגיעים עם ריפוד בד ודגמים המגיעים עם ריפוד עור או דמוי עור.

כיסא ארגונומי איכותי למנהל מצויד במושב נוח עם אפשרות לכוונון גובה המושב, ידיות מרופדות, משענת נוחה המספקת תמיכה מלאה בגב, מנגנון סינכרוני לשליטה בעוצמת הנדנוד, מנגנון לשינוי זווית משענת הגב והמושב ובסיס מאלומיניום עם גלגלים עמידים ושקטים.

איך לשבת נכון במהלך העבודה במשרד?

מנהלים ועובדים במשרדים מבלים כשליש מחייהם בישיבה, במיוחד כיום כאשר סביבת העבודה ממוחשבת והמנהלים נאלצים לשבת מול מסך המחשב כדי לבצע את עבודתם.

ישיבה נכונה במשרד מתחילה בבחירה נכונה של כיסא מנהלים ארגונומי, וכאשר יושבים על הכיסא הנוח חשוב להקפיד על ירכיים, ברכיים וקרסוליים בזווית של 90 מעלות, כאשר גובה המושב חייב לספק תמיכה מלאה לכפות הרגליים המונחות על הרצפה או על הדום.

המושב חייב להיות עמוק כדי לספק תמיכה מלאה לירכיים, עד למרחק של 2 או 3 אצבעות מהברכיים, והישבן צריך להיות ממוקם בקצה האחורי של המושב.

כמו כן, משענת הגב בכיסא צריכה לתמוך בקשת של הגב התחתון, וחשוב לבחור כיסא עם משענות ידיים מרופדות כדי להפחית עומס מהכתפיים, הגב והזרועות.

יש למקם את הכיסא מול מסך המחשב ולא בזווית, וחשוב לקבוע את גובה המושב לגובה השולחן כך שהשולחן יהיה בגובה של המרפק או כמה ס”מ מתחתיו.

ציוד משלים לישיבה נכונה ולשמירה על הגב

מנהלים ועובדים רבים במשרדים סובלים מכאבי גב וצוואר ומתחלואה נוספת בגלל ישיבה ממושכת ולא בריאה.

לכן, חשוב לבחור למשרד כיסא מנהלים ארגונומי המותאם באופן מלא לגופו של המנהל או העובד, ובנוסף מומלץ להשקיע בציוד משלים המבטיח ישיבה נכונה ובריאה.

כדאי להזמין ציוד משלים לישיבה נכונה ובריאה כמו הדום לרגליים ממתכת או מחומר גלם חזק ועמיד אחר, ואם יש במשרד פרקט או משטח רגיש לשריטות כדאי להחליף את הגלגלים הרגילים לגלגלי סיליקון איכותיים המבטיחים שמירה על הפרקט ותנועה חלקה ללא רעשים ורחשים.

כמו כן, בהתאם לצורך כדאי לרכוש כרית אורטופדית לגב ופטנטים נוספים המבטיחים ישיבה נוחה עם תמיכה מושלמת בגוף.

 

>>>  לבחירת כיסא ארגונומי <<<

דילוג לתוכן